Birsen Hanım Kız Öğrenci Pansiyonu

Birsen Hanım Kız Öğrenci Pansiyonu  Amasya Üniversitesi’nde öğrenim gören kız öğrencilerimizin ekonomik açıdan dışarıya bağlı kalmadan tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılamak amacıyla projelendirilip 2012 yılında şirketimiz tarafından inşa edildi ve hizmete açıldı.
Her şey dahil sistemle hizmet veren Birsen Hanım Kız Öğrenci Pansiyonu , öğrencilerimizin sosyal yaşamlarından eğitimlerine, temel ihtiyaçlarından piskolojik danışmanlıklarına kadar bütün taleplerini karşılayacak yapısal donanım ve yönetimsel beceriyle donatılmıştır.
Her şey dahil sistem kapsamında öğrencilerimiz ve velilerimiz Konaklama ücreti haricinde hiçbir ekstra ücret ödemeden konaklama hizmetimize ek birçok hizmetten ücretsiz, sorunsuz ve sürekli olarak istifade edebilmektedir.
 
Birsen Hanım Kız Öğrenci Pansiyonu  olarak bu sistem ile öğrenci ve velilerimize, en iyi ve en kaliteli hizmeti hem zamandan istifade ederek hem de ekonomik şartlarda sahip olma imkanı sağlıyoruz.
 
 
 
Öğrenci Yaşam alanlarına Uygun olarak projelendirilip
Deprem yönetmeliğine uygun imarı yapılmış ısı ve ses yalıtımlı
yepyeni binamızda 2-3-4 kişilik aydınlık,
havadar, mobilyalı bazalı ortopedik yatakları olan
tüm ihtiyaçlarınıza uygun dizayn edilmiş
Çağdaş Tasarımlı Odalarımızla
Odalarda Banyo WC
Odalarda Telefon
Odalarda Buzdolabı;
Odalarda LCD tv
Modern Makinalarda Ütü ve Çamaşır Hizmeti
LCD Tv li Dinlenme Salonumuzla
Sessiz ve rahat ders çalışma imkanı sağladığımız etüt salonu
Tüm binamızda wırelees İnternet erişimi ile
Geniş ve rahat Ziyaretçi Salonu
Fast Food Kafeterya
Sağlıklı ve zengin çeşitleri olan kantin
Ev yemeği özeniyle hazırlanan lezzetli ve hijyenik
9-10 çeşit sabah kahvaltıları (Hafta sonları sürprizli)
4 çeşit akşam yemekleri
Anlaşmalı Kuaför
Valiz Odası
24 Saat Sıcak su
24 Saat Kalorifer
24 Saat Bayan Güvenlik ve Güvenlik Kamera kontrollü parmakizi giriş çıkış sistemi
Öğrencilerimizin Olası Rahatsızlıklarında idari personelimiz kendilerini yalnız bırakmamakta ve gerekli önlemleri almaktadırlar..
 
Final ve vizelerden sonra düzenlediğimiz moral eğlenceleri ve Tarihi ve doğal güzellikleri olan bölgelere gezilerimizle
Siz Öğrencilerimize ve Velilerimize güleryüzlü profesyonel tecrübeli
yönetim kadromuzla hizmet vermekteyiz.
 
 
 
 
Pansiyonumuzu google dan Amasyada Kız Öğrenci Apartları,Amasyada Kız Öğrenci Pansiyonu, Amasya da Kız Öğrenci Konuk Evleri, Amasyada Kaliteli Öğrenci Pansiyonu, Amasya da Kaliteli Kız Konuk Evi, Amasyada Kaliteli Temiz Kız Apartları, Amasya da Apart Fiyatları, Apart Fiyatları Ne Kadar, Temiz Kız Öğrenci Apartları, Amasyada En İyi Kız Öğrenci Apartı, Amasya Üniversitesine Yakın Pansiyon,Amasya Üniversitesine En Yakın KIz Öğrenci Apartı Neresi,En Ucuz Amasya da Kız Öğrenci Apartı, Amasya da En Ucuz Kız Öğrenci Pansiyonu, Amasya da Pansiyon Fiyatları Ne Kadar Kelimeleri ile Bizlere Ulaşabileceğiniz gibi 0 546 505 51 05 Telefondan Bizleri Arayarak Pansiyonumuz Hakkında Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.